Možnosti platby

Platby

Keďže náš systém automaticky zobrazuje všetky možné spôsoby platby pre každú objednávku, v niektorých prípadoch sa môže stať, že požadovaný spôsob platby nie je k dispozícii. V takom prípade vás žiadame o výber alternatívneho spôsobu platby.

Platba na dobierku

Objednávku môžete zaplatiť pri doručení domov alebo pri vyzdvihnutí balíka z výdajného miesta alebo automatu. Môžete platiť v hotovosti alebo rôznymi bankovými platobnými kartami. Upozorňujeme, že pri platbe na dobierku je potrebné uhradiť dodatočný poplatok, ktorý je uvedený pri pokladni.

Odporúčame platiť priamo online, teda bez dodatočných poplatkov.

Platba bankovými kartami (online)

U nás môžete pohodlne a bezpečne platiť kreditnou kartou. Prijímame kreditné karty MasterCard, Visa, American Express, Discover a Diners.

Bezpečnosť pri platbe kreditnou kartou

Údaje o vašej kreditnej karte sa prenášajú v zašifrovanej forme pomocou metódy SSL. Vďaka tomuto vysokému bezpečnostnému štandardu je nakupovanie kreditnou kartou na Swiss+Power bezpečné. Pri dokončovaní objednávky sa používa overenie 3DS (Overené VISA, MasterCard, American Express, Diners bezpečnostným kódom). Toto overenie zaručuje mimoriadne bezpečné spracovanie transakcií s kreditnými kartami na internete pomocou špeciálnych šifrovacích metód.

Platba cez PayPalä

Ak si vyberiete platbu cez PayPal, budete na konci procesu objednávky presmerovaní priamo na PayPal. Ak už ste zákazníkom portálu PayPal, môžete sa tam prihlásiť pomocou svojich používateľských údajov a vykonať platbu. Ste v systéme PayPal nový? Potom sa môžete prihlásiť ako hosť alebo si otvoriť účet PayPal a následne potvrdiť platbu. Prichádzajúcu platbu zvyčajne zaúčtujeme do niekoľkých minút a vaša objednávka bude okamžite spracovaná.

Možnosti doručenia

Zásielkovňa

Ponúkame dve možnosti spôsobu doručenia, doručenie domov alebo doručenie na odberné miesto, ako sú automaty, čerpacie stanice a iné miesta v blízkosti vašej lokality.

Cena za doručenie domov je 3,90 € a cena za doručenie na odberné miesto je 2,90 €. Uistite sa, že adresa, telefónne číslo a e-mail sú správne, pretože za správnosť doručovacích údajov nezodpovedáme. Od spoločnosti Zasielkovňa dostanete samostatné oznámenia prostredníctvom e-mailu a/alebo sms s informáciami o doručení. Prosíme vás, aby ste si balík vyzdvihli čo najskôr, a zabránili tak jeho vráteniu. V prípade, že budeme musieť balík poslať znova, budeme vám účtovať dodatočný poplatok a náklady na doručenie nového balíka.

Informácie o tom, ako dlho vás balík čaká na rôznych miestach vyzdvihnutia, môžete získať priamo v Zásilkovni.

Exkluzívne ponuky pre členov

Zaregistrujte sa do nášho newslettera a získajte zľavu na prvú objednávku a exkluzívne špeciálne ponuky a novinky priamo do vašej e-mailovej schránky!