Máte viac ako 25 rokov? Potom je čas začať pridávať kolagén do svojho jedálnička. Ale nie každý kolagén vám bude vyhovovať.

Prečo? Vedeli ste, že v ľudskom tele existuje takmer 28 známych typov kolagénu? Preto je veľmi dôležité vybrať si vhodný kolagén zodpovedajúci vašim potrebám a zámerom.

Ak sa napríklad usilujete o žiarivú a mladistvú pleť, musíte nájsť dokonalú kombináciu správneho typu kolagénu a ďalších zložiek, ktoré podporujú zdravie pokožky.

Tu je 5 dôvodov, prečo je SWISS+POWER premium beauty kolagén komplex iný

Nie je to len ďalší kolagén na trhu

V SWISS+POWER Premium beauty kolagén komplexe nájdete nielen kolagén najvyššej kvality, ale aj vitamín C, kyselinu hyalurónovú a biotín, ktoré spoločne podporujú pevnosť, pružnosť, žiarivosť a celkové zdravie pokožky.

Obsahuje všetkých 5 typov najsilnejšieho druhu kolagénu

Kolagén je jedným z najrozšírenejších proteínov v tele — lepidlo, ktoré drží všetko pohromade. V SWISS+POWER Premium Beauty Kolagén Komplexe nájdete najsilnejšie typy kolagénu.

  • Kolagén typu 1 je v tele najrozšírenejší. Všeobecne sa považuje za najlepší pre pokožku. Je to typ kolagénu, ktorého úbytok možno pozorovať pri ochabnutí pokožky, vzniku vrások, rednutí vlasov a lámavosti nechtov. Pravidelným doplňaním sa redukujú vrásky, zvyšuje sa pružnosť pokožky a obnovuje sa jej žiarivosť.
  • Typ 2 je menej častý, ale stále mimoriadne dôležitý. Najmä pre kostrový systém. Tento typ pomáha udržiavať vašu pružnosť a lepšiu kondíciu.
  • Typ 3 je druhým najrozšírenejším kolagénom v mäkkých tkanivách a pomáha hojeniu rán. Dobre spolupracuje s prvým typom.
  • Typ 5 sa nachádza v koži, vlasoch, nechtoch a iných častiach tela. Na dosiahnutie najlepších výsledkov ho používajte v kombinácii s typmi 1, 2, 3.
  • Typ 10 je súčasťou siete — tvorí kolagény a jeho funkcia hovorí za všetko — je prepojený a veľmi dôležitý pre celé telo.

Zlepšuje nielen vzhľad, ale aj posilňuje imunitu

kolagen

Správny typ kolagénu, vitamín C a ďalšie dve silné zložky, ktoré sú pre vašu pleť maximálne prospešné, sú kyselina hyalurónová a biotín. Všetky tieto látky nájdete v SWISS+POWER premium beauty kolagéne.

Výskum ukázal, že biotín pomáha zlepšovať hydratáciu a hladkosť pokožky, ako aj posilňovať nechty a vlasy. Kyselina hyalurónová je kľúčovou zložkou, ktorá udržiava pokožku hydratovanú počas celého dňa. Používa sa aj v mnohých kozmetických procedúrach proti starnutiu.

Výsledky viditeľné do dvoch týždňov

Vo väčšine prípadov sú prvé výsledky viditeľné do dvoch týždňov. Po pravidelnom používaní ľudia hlásili jasnejšiu a pevnejšiu pokožku, hustejšie vlasy, pevnejšie nechty, menšiu bolesť kĺbov, rýchlejšiu regeneráciu po cvičení.

Kolagén

Ženy, ktoré používali tento produkt, uviedli

Navyše ponúkajú 30-dňovú záruku vrátenia peňazí bez otázok pre tých, ktorí pochybujú, či sú ich výrobky také účinné, ako tvrdia.

Využite túto špeciálnu akciu

Spoločnosť SWISS+POWER nás kontaktovala v súvislosti s naším článkom a ponúkla možnosť objednať si premium beauty kolagén komplex so zľavou až 50% z bežnej ceny — stačí, ak kliknete na odkaz nižšie a objednáte si ho ešte dnes zľavový kód nie je potrebný!

Kliknutím sem získate zľavu až 50% na SWISS+POWER premium beauty kolagén komplex


Nemáte za čo!