O nás

SWISS+POWER je startup v oblasti nutrikozmetiky, ktorý využíva overené ingrediencie a znalosti na vývoj inovatívnych komplexných riešení pre rôzne problémy s pleťou a zdravím.

Našu cestu sme začali v roku 2015, keď sme prvýkrát vyvinuli sérum proti vráskam s botoxovým účinkom, ale vyrobené kompletne z prírodných zložiek, ktoré malo na trhu okamžitý úspech.


Telo a pokožka sú komplexné systémy orgánov, tkanív a buniek a vyžadujú si veľké množstvo živín a starostlivosti, aby boli zdravé a vyzerali mlado, samotná starostlivosť o pleť nestačí. V spoločnosti SWISS+POWER chápeme, že krása vychádza zvnútra, preto vyvíjame a vyrábame kompletné systémy produktov pre SKUTOČNÉ VÝSLEDKY.


Náš slogan je dobre známy a je základom všetkého, čo robíme: Žiadne zázraky - iba veda.

Počet zložiek v našich produktoch obmedzujeme na minimum, dbáme na to, aby boli čisté a šetrné, a čo je najdôležitejšie, ich účinnosť bola klinicky preukázaná! Naše obaly sú prehľadné a jednoduché, ale výrazné rovnako ako naše produkty. Vidieť pozitívny vplyv, ktorý máme na životy ľudí, nás naďalej inšpiruje každý deň.


Odvtedy sme vyvinuli rôzne nové produkty a balíčky na problémy s pleťou, ako sú vrásky, očné vačky a akné, ktoré kombinujú vysoko technologickú LED svetelnú terapiu s produktmi starostlivosti o pleť a doplnkami – Na úplnú premenu.

 

Viac informácií o našich produktoch nájdete tu →

Exkluzívne ponuky pre členov

Zaregistrujte sa do nášho newslettera a získajte zľavu na prvú objednávku a exkluzívne špeciálne ponuky a novinky priamo do vašej e-mailovej schránky!